Про нас

Івано-Франківський Прес-клуб розпочав свою діяльність у 1994 році, офіційно був зареєстрований як громадська організація у 2003.

Основна мета діяльності: впровадження засад громадянського суспільства в Україні, поширення об’єктивної інформації серед населення України у співпраці із засобами масової інформації.

Організація об’єднує в своїй роботі представників регіональних та національних засобів масової інформації. Серед заходів, проведених Івано-Франківським прес-клубом реформ, варто відзначити проведення семінару “Пенсійна реформа” для Західних областей України, проведення прес-клубу з Віце-консулом посольства США в Україні Джефрі Анісманом, проведення презентації наукової програми імені Фулбрайта, проведення прес-клубу з Генеральним консулом Посольства Польща у Львові та інші.

ГО «Івано-Франківський прес-клуб реформ» на партнерських засадах співпрацює із представниками українських та іноземних засобів масової інформації, аналітичними та освітніми центрами.

Серед основних проєктів:

2003 – «Розбудова сприятливих умов для розвитку місцевих ЗМІ через створення незалежного прес-центру»

2007 – «Покращення професійних стандартів серед журналістів шляхом покращення якості новин»

Вересень 2016 – серпень 2017 – «Українська журналістика в умовах гібридної війни»

Мета проєкту – забезпечити підготовку представників Івано-Франківських ЗМІ до ефективної роботи в умовах військового конфлікту між Україною та Росією, до професійного висвітлення оперативної інформації та вміння об’єктивно оцінювати її потік з різних джерел; а також навчити протистояти методам гібридної війни, яку ведуть російські мас-медіа.

Липень 2018 – липень 2019 – “Школа реформ для регіональних прес-служб”

Мета проєкту – забезпечити ефективне висвітлення перебігу реформ та їх особливостей на загальнодержавному та на місцевому рівнях через навчання та підготовку представників прес-служб та працівників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади Івано-Франківської області, відповідальних за роботу із ЗМІ.

Травень – липень 2020 – «Інформ-щеплення»

Проєкт являє собою комплексну інформаційну кампанію з вироблення й поширення контенту: позитивні історії об’єднання людей під час епідемії COVID-19, розвінчання фейків, економічні наслідки та прогнози, лайфхаки для бізнесу, поради лікарів на сьогодні та майбутнє, висновки, які суспільство мусить зробити.

Мета проєкту «Інформ-щеплення» – сприяти зростанню поінформованості цільової аудиторії щодо пандемії COVID-19.

Усі зазначені проекти підтримані «Фондом розвитку ЗМІ» Посольства США в Україні.