На Рогатинщині спеціальна школа за кошти Болгарської допомоги закупила універсальну кабіну для підвісної терапії (фото)

Про це повідомляється на сторінці Черченської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Проєкт “Дитячий крок до щасливого майбутнього” фінансовано коштами Болгарської допомоги з метою розвитку / The project “Kid step toward happy future” is funded with the Bulgarian Development Aid. 🇧🇬🇺🇦

20 грудня Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев і директор Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради Надія Шемберко підписали договір про надання безповоротньої фінансової допомоги закладу освіти для реалізації проєкту “Дитячий крок до щасливого майбутнього”. Проєкт покликаний забезпечити права дітей з особливими потребами на повноцінний доступ до освіти та оздоровлення в безпечному середовищі.

За кошти першого траншу закуплено універсальну кабіну для підвісної терапії (Універсальна кабіна для підвісної терапії WSC-4) для застосування новітніх методик з метою реабілітації дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (ДЦП, сколіоз, парези). Кабіна для підвісної терапії обладнана спеціальним обладнанням, яке сприяє зміцненню м’язів, зменшення больового синдрому та призводить до покращення психофізичного стану дитини з особливими освітніми потребами. Також за кошти Болгарської допомоги з метою розвитку придбано інтерактивну дошку. Інтерактива дошка входить до обладнання, яке сприяє використанню інтерактивних технологій під час освітнього процесу. Дошка укомплектована сертифікованим програмним забезпеченням, яке покращить якість освітніх послуг, додасть мотивації дітям з особливими освітніми потребами на опанування ключових компетентностей.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *