Запрошуємо на семінар “Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет”

Результат пошуку зображень за запитом "семінар"

Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні запрошує журналістів взяти участь у семінарі, присвяченому менеджменту та маркетингу видань.

 Один із очільників видання «Frankfurter Allgemeine Zeitung» пан Вернер Д’Інка приїздить 17-18 жовтня 2019 року до м. Івано-Франківськ, щоб дати змогу українським журналістам та редакторам перейняти міжнародний досвід стандартів журналістики.

Можливо, ви знаєте всі тонкощі менеджменту друкованих видань, принципи маркетингу та дотримуєтеся стандартів у роботі. Але ми впевнені, що відвідавши семінар ваш професійний бекграунд поповниться новими надбаннями. Ми дамо відповіді на всі актуальні запитання аудиторії.

Зареєструватися можна за посиланням>>>

Тренери:

Валерій Іванов – президент Академії української преси. Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вернер Д’Інка –  відомий німецький журналіст і один з видавців щоденної німецької газети «Frankfurter Allgemeine Zeitung». Також він обіймає посаду Президента Франкфуртського прес-клубу, а також є членом Ради мережі «Osteuropa-Berichterstattung». Д’Інка – професор кафедри редакційного менеджменту в Університеті мистецтв м. Берліна. Пан Д’Інка регулярно викладає в університетах міст Гісен та Зіген.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Участь є безкоштовною. Харчування, проживання (одна ніч у готелі) за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд до м. Івано-Франківська здійснюється при наявності оригіналів квитків.

Програма семінару за цим посиланням >>>

_________

Контактна особа:
Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
info@aup.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *