У Франківську представників прес-служб навчали ефективно працювати у соціальних мережах (фото)

22 березня 2019р. в Івано-Франківську, в рамках проекту “Школа реформ для регіональних прес-служб” відбувся семінар для  представників прес-служб та працівників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади на тему «Соціальні мережі для прес-служб: як ефективно комунікувати в Фейсбуці та Інстаграмі».

Проводила захід Михайлина Скорик – медіа-тренер з досвідом понад 10 років, керівник власної агенції Media Masters, в минулому – головний редактор сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випусковий редактор на телеканалах “1+1”, «Business», ТРК «Україна».

Тренер розповіла, як правильно працювати у соціальних мережах представникам прес-служб, щоб охопити максимальну аудиторію та правильно донести інформацію про впроваджені реформи.

Поділилася секретами, які інструменти найбільше спрацьовують у кожній конкретній соціальній мережі та чого варто уникати при комунікації із підписниками.

В ході тренінгу учасники мали змогу отримати практичні навички по налаштуванню як персональних, так і публічних сторінок  у соціальній мережі Фейсбук з огляду безпеки, захисту приватної інформації, отримали поради, яку інформацію використовувати для піару, а яку слід приховати від публічності.

Довідково: 

З липня 2018 року за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні стартував проект “Школа реформ для регіональних прес-служб“. Метою проекту є забезпечити ефективне висвітлення перебігу реформ та їх особливостей на загальнодержавному та на місцевому рівнях через навчання та підготовку представників прес-служб та працівників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади Івано-Франківської області, відповідальних за роботу із ЗМІ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *