Анонс: у Франківську пройде навчальний семінар для представників прес-служб

23 листопада 2018 року, в рамках проекту “Школа реформ для регіональних прес-служб”, в Івано-Франківську відбудеться семінар “Завдання і можливості прес-служби у побудові довіри громади до роботи органів місцевого самоврядування в проведенні реформ”.

Проводитиме семінар Ярослав Кіт – експерт-аналітик Фонду А.Кваснєвського Amicus Europae, PhD; випускник факультету Управління Варшавського університетуту за спеціальністю медіамаркетинг; у минулому – викладач Українського католицького університету, працівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Львівської міської ради.

Ярослав Кіт

Участь у семінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ. У зв’язку із обмеженою кількістю місць необхідна попередня реєстрація за посиланням
https://goo.gl/forms/ugkpAMCqE3qbUxgq2

Місце проведення семінару:

Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікацї працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 46 (аудиторія проведення семінару буде повідомлена разом із підтвердженням реєстрації).

План:
09.00 – 10.00 – реєстрація учасників семінару, вітальна кава
10.00 – 12.00 – перша частина семінару
12.00 – 12.30 – кава-перерва, перекуски
12.30 – 14.30 – друга частина семінару
14.30 – 15.00 – завершальна частина (питання, дискусія тощо)

Організатори беруть на себе витрати пов’язані із забезпеченням учасників роздатковими матеріалами, кавою-перервою та перекусками.

Довідково

З липня 2018 року ГО “Івано-Франківський прес-клуб реформ” розпочала реалізацію проекту “Школа реформ для регіональних прес-служб”.

Метою проекту є забезпечити ефективне висвітлення перебігу реформ та їх особливостей на загальнодержавному та на місцевому рівнях через навчання та підготовку представників прес-служб та працівників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади Івано-Франківської області, відповідальних за роботу із ЗМІ.
Завдання проекту полягають у підвищенні кваліфікації представників прес-служб ОМС/ВВ за допомогою проведення серії навчальних семінарів з питань доступного донесення (інформування) журналістів та населення про проведення реформ в наступних сферах:
– децентралізація: особливості впровадження, виклики, майбутні результати;
– реформування структури управління територією, охорона здоров”я, освіта, енергетичний сектор, культура, спорт;
– основні вимоги до професійного подання інформації щодо перебігу реформ.
 
Для виконання завдань проекту будуть запрошені висококваліфіковані тренери та експерти, які забезпечать належну підготовку навчальних матеріалів та проведення семінарів. Перебіг виконання проекту буде висвітлюватися в мережі Інтернет, на сайті прес-клубу та його сторінці в соціальній мережі Fb.
 
Проект спрямований на покращення якості інформації від органів місцевого самоврядування (ОМС) та виконавчої влади для журналістів та громадян про процес децентралізації та впровадження реформ в Україні.
Через залучення представників прес-служб, працівників ОМС, відповідальних за роботу із ЗМІ, проект інформуватиме про суть реформ в різних сферах суспільного життя.
 Зараз успіх реалізації цих реформ та децентралізації загалом залежить від багатьох факторів і одним з найважливіших є підтримка громади. Підтримку можна збільшити, інформуючи населення щодо переваг запровадження таких змін. Саме тому правильне та ефективне навчання представників прес-служб та службовців, які доносять для населення інформацію, є ефективним способом формування демократичного підходу та нової управлінської культури, яка базується на взаємодії влади і громадян.

Проект впроваджується Івано-Франківським прес-клубом реформ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди виконавців, учасників проекту не обов”язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *