Проект “Школа реформ для регіональних прес-служб” (липень 2018 – липень 2019)

З липня 2018 року ГО “Івано-Франківський прес-клуб реформ” розпочала реалізацію проекту “Школа реформ для регіональних прес-служб”.

Метою проекту є забезпечити ефективне висвітлення перебігу реформ та їх особливостей на загальнодержавному та на місцевому рівнях через навчання та підготовку представників прес-служб та працівників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади Івано-Франківської області, відповідальних за роботу із ЗМІ.

Завдання проекту полягають у підвищенні кваліфікації представників прес-служб ОМС/ВВ за допомогою проведення серії навчальних семінарів з питань доступного донесення (інформування) журналістів та населення про проведення реформ в наступних сферах:

– децентралізація: особливості впровадження, виклики, майбутні результати;
– реформування структури управління територією, охорона здоров”я, освіта, енергетичний сектор, культура, спорт;
– основні вимоги до професійного подання інформації щодо перебігу реформ.

Для виконання завдань проекту будуть запрошені висококваліфіковані тренери та експерти, які забезпечать належну підготовку навчальних матеріалів та проведення семінарів. Перебіг виконання проекту буде висвітлюватися в мережі Інтернет, на сайті прес-клубу та його сторінці в соціальній мережі Fb.

Проект спрямований на покращення якості інформації від органів місцевого самоврядування (ОМС) та виконавчої влади для журналістів та громадян про процес децентралізації та впровадження реформ в Україні.

Через залучення представників прес-служб, працівників ОМС, відповідальних за роботу із ЗМІ, проект інформуватиме про суть реформ в різних сферах суспільного життя.

Зараз успіх реалізації цих реформ та децентралізації загалом залежить від багатьох факторів і одним з найважливіших є підтримка громади. Підтримку можна збільшити, інформуючи населення щодо переваг запровадження таких змін. Саме тому правильне та ефективне навчання представників прес-служб та службовців, які доносять для населення інформацію, є ефективним способом формування демократичного підходу та нової управлінської культури, яка базується на взаємодії влади і громадян.

Проект впроваджується Івано-Франківським прес-клубом реформ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди виконавців, учасників проекту не обов”язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Партнер проекту: Комунальний навчальний заклад “Івано-Франківський обласний центр  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій”(ІФОЦППК).

ПРОВЕДЕНІ СЕМІНАРИ:

В рамках проекту було створено інтерактивну карту успішних проектів, що були реалізовані на території Івано-Франківської області:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *